Sihir Dünyası ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Dünyası ~

http://sihirdunyasi.turkforumpro.com

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Masa 5

3 posters
YazarMesaj
Heald Danyn
I. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Heald Danyn

Erkek Mesaj Sayısı : 11
Rp Sevgilin : evangelina osmod "aşkım"
Yaşın [Rp'de] : 14
Ruh Halin : Masa 5 Asik10un2

Masa 5 Empty
MesajKonu: Masa 5   Masa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 12:29 pm

Heald Üç Süpürge' ye girdiği zaman önce etrafına bakındı sonra da boş bir masa buldu ve oraya oturdu. Heald içinden " Acaba bu dönem Hogwarts' ta neler olacak... " diye geçirirken mekanın sahibi yanına gelerek " Üç Süpürge'ye hoşgeldiniz. Bir arzunuz var mıydı? " dedi. Heald " Bir kaymak birası istiyorum ama çabuk olsun. " dedi. Bunun üzerine kadın birden ortadan kayboldu ve masa da " puff! " sesiyle bir cisim ortaya çıktı ve duman dağıldıkça bunun kaymak birası olduğunu anladı Heald. Elini o dumana sokarak bardağı aldı ve içinden bir yudum aldı tekrar yerine koydu kaymak birasını. Ama gözleri kapıdan ayrılmıyordu; sanki birisini beklıyormuş gibi...

RP Out: Mesaj editlenmiştir. Lütfen renklendirmeye dikkat ediniz ve imla kurallarına uyunuz. Ayrıca bu mekanda garson yok, servis yapan mekanın sahibi: L. A. Jolié D'oré. Onun konuşmalarını siz yazamazsınız...
Evangelina Osmond
I. Sınıf Hufflepuff Öğrencisi
Evangelina Osmond

Kadın Mesaj Sayısı : 32
Rp Sevgilin : Heald Danyn "Aşkım Benim"

Masa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 5   Masa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 4:57 pm

Evangelina yine Hogsmeade'de boş boş geziyordu ve yine ateş viskisi içip sihir kitabi okumak istiyordu.Acaba bu sefer birileriyle tanışabilirmiydi.Geçen sefer üçsüpürge sessiz ve sakindi.Oraya gitmeyi düşündü.Dükkan sahibinide çok sevmişti hatta bayılmıştı.Bu yüzden kararını tekrar gözden geçirerek üç süpürgeye doğru yol aldı.Dışarısı sanki biraz esiyordu bu yüzden hızlı hızlı yürüyordu.Dükkanın önüne gelince kapıyı birden açtı ve içeri girdi.Kapıyı hızlı kapatmak için uğraştı çüngü içerisi sıcaktı soğutmak istemiyordu.

İçeri girdiğinde Bir kaç kişi tanımadığı insanlar vardı ama bir masada tanıdık birini görmüştü.Bu heald'tı.Heald Evangelina'yı tanımıyordu.Ama Evangelina sanki ona gizli gizli sevgi duyuyordu.Onu uzaktan gözlüyordu.Ona göre çok şirin bir kişiydi.Acaba bugün tanışma fırsatı bulmuşken tanışacakmıydı.Evangelina onun bulunduğu masaya gelerek "Merhaba" dedi.Acaba Heald!ın tepkisi ne olacaktı tanımadığı kişiye karşı.Evangelina birden kötü düşüncelere düştü.Hadi onu umursamazsa, belki sevgilisi bile vardıBirden içinden üzülmüştü ve Heald'ın ne diyeceğini bekliyordu.

RP Out: Italic veya Bold kullanarak yazınıza estetik bir görünüm katabilirdiniz. Noktalama işaretlerine dikkat ediniz. İmla kurallarına uyunuz. Ayrıca noktadan sonra bir boşluk bırakmanız çok daha güzel görünecektir.. ~ Angie
Heald Danyn
Heald Danyn

Masa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 5   Masa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 10:13 pm

Heald yanında bir ses duyuyordu"merhaba" diye bir ses duymustu heald bastan aldırıs etmedi ona olmadıgını sanıyordu ama sonra arkasını dondugunde bir den yanında bir kız gordu

sanki kız Heald'ı tanıyor gibi gorunuyordu ama heald kızı tanımıyordu kız'ın gozleri Heald'a bakıyordu Heald kız'a

selam neden orada oyle duruyorsun otursana dedi ama Heald tam kalkmak uzereydı ama kalkmaktan vazgectı cunku kız heald ın ilgisini cekmıstı heald kız'ın ona bir ilgisinin oldugunu fark ettı heald da kız a karsı boş degildi ama heald kız'ı tanımıyordu bile ...
Evangelina Osmond
Evangelina Osmond

Masa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 5   Masa 5 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 4:16 pm

Evangelina cevabını alınca çok sevinmişti.Heald ona "selam neden orada öyle duruyorsun otursana " demişti.Evangelina masadaki bir sandalyeyi çekip oturmuştu.Mutluydu.Hem konuma fırsatı bulmuştu.Hemde sonunda tam olarak tanışacaktı.Acaba başka birisi varmıydı.Evangelina kendi tanıtacaktı."teşekkür ederim davet ettiğiniz için benim adım Evangelina bu senede Hogwarts1ta 1. sınıf olacağım.Hufflepuff binsındayım."demişti.

Sonunda tanışacak birini bulmuştu.Devam etti Evangelina "Buralarda hiç tanıdığım kişiler yok ve okulun açılmasına daha var bu yüzden sizi biraz tanıyordum da bir selam vermek istedim" dedikten sonra Heald'ın da kendisini tanıtmasını bekledi.
Heald Danyn
Heald Danyn

Masa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 5   Masa 5 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 6:12 pm

Heald bir elindeki biraya bir evangelina\'nın o güzel ve sempatik yüzüne baktı. Heald ondan etkılenmişe benzıyordu ama bunu kız\'a belli etmek istemiyordu.Cunku kız\'ın ona ne hissettigini bilmiyordu,ama heald\'ın bilmedigi birsey vardı Evangelina\'da ona karsı bos degildi,Heald\'ı bu düşünce yiyip bitiriyordu neredeyse. Ama Heald \'ın Eva\'ya vermesi gerken bir cevap vardı.

Önemli degil Evangelina.Bende bu sene 1 sınıf\'ım ayrıca gryffindor binasın\'dayım. Ee Evangelina nasılsın bu sene bizim için deyişik olacak deyil mi? Ben bu sene\'ın cok deyişik olacagını düşünüyorum ya sen aa pardon ya ne içmek istersin diye sormadım bile seni soru yagmuruna soktum. Ne içersin Eva sana Eva demem de bir sakınca yok degil mi?Heald evangelina\'dan o kadar etkilenmiştiki sanki dili tutulmus gibi konusamıyordu, ama heald Evangelina\'nın gryffindor binasında olmamasına uzulmustu. Cunku heald gryffindor\'lu birisi olarak Eva ile fazla gorusemiyecegini biliyordu. Olsun heald Eva için herseyi yapmaya hazırdı. Heald hem birisinden hoslanmanın,hemde birisi ile tanışmanın verdigi mutlulukla kendini bulutların üstünde hissediyordu...

En son Heald Danyn tarafından Cuma Tem. 18, 2008 6:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Evangelina Osmond
Evangelina Osmond

Masa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 5   Masa 5 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 6:25 pm

Evangelina gerçekten Heald'tutulduğunu anladı.Çok sempatikti.onun için gryffindor binasında olması onu üzmemişti.Kötü değildi.En güzel yanı okulda görüşebilirlerdi.Bunu gerçekten çok istiyordu.Heald'ın sorusuna cevap verdi "Evet busene Hogwarts çok güzel geçecek bence.Çok heyecanlıyım"demişti.Ardından Heald "bişeyler içer misin?" diye sordu.Evangelina çok sevinmişti Heald'ın birşeyler ısmarlamasına ve "evet bir kaymak birası alabilirim" demişti.Heald "bu arada sana Eva dememin sakıncası var mı?"diye sormuştu.Evangelina "Hayır hiçbir sakıncası yok hoşuma bile gider" demişti.Eva çok mutluydu acaba bu ilişki sürebilir miydi?
Heald Danyn
Heald Danyn

Masa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 5   Masa 5 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 7:30 pm

Heald'ın gulumsemesını goren Eva'da gulumsemeye basladı.İlk admım'ı heald attı.Eva biliyorum cok iyi tanımıyoruz birbirimizi ama benim sana soylemek istedigim birsey var heald masa yerinde duramıyordu haykırmak bagırmak istiyordu. "Eva seni seviyorum biliyorum tanısalı fazla olmadı ama SENİ SEVİYORUM benim hakkımda ne istersen düşünebilirsin ama ben senden cok hoslanıyorumdedikten sonra Heald birden masa'dan kalktı ve kapya dogru yoneldi "Eva seni seviyorum" diye son birkez haykırdı ve orkakı herkez heald'a baktı ama heald hiç birini umursamıyordu ...
Evangelina Osmond
Evangelina Osmond

Masa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 5   Masa 5 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 12:58 pm

Evangelina çok şaşırmıştı.Aslında bu sözleri Heald'tan duymak çok istiyordu ve sonunda duymuştu.Demekki Heald'ında Eva hakkında hisleri vardı.Heald herkesin ortasında ayağa kalkarak sanki haykırırcasına "SENİ SEVİYORUM" demişti.

Eva gerçekten çok şaşırmıştı ama çok mutluydu.Heald'ın kendisini sevdiğini artık biliyordu.İçide rahattı ve Heald ayaktayken Eva' da birden gülümseyerek ayağa kalkıp ona sıkıca sarılmıştı.Bişey demiyordu sadece birbirlerine sıkıca sarılıyorlardı.Bu anın hiç bitmesini istemiyorlardı.Çok mutluydular
Heald Danyn
Heald Danyn

Masa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 5   Masa 5 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 4:14 pm

heald eva'nın ona sarıldıgını gordukten sonra heald da hiç ses cıkarmadan eva ya sarılıyordu. heald evanın da ondan hoslandıgını ogren mişti ve heald eva nın elınden tutarak yanınna cektı ve kulagına hıc kımsenın duyamıycagı sekılde " senı seviyorum eva senınde beni sevdigini biliyorum" dedikten sonra eva nın yanagına bir masum opucuk konduran heald eva nın elınden tuttu ve goz lerinin içine bakmaya basladı...
L. A. Jolié D'oré
Üç Süpürge Sahibi
Üç Süpürge Sahibi
L. A. Jolié D'oré

Kadın Mesaj Sayısı : 35
Rp Sevgilin : J. Daniel O'Quinn
Yaşın [Rp'de] : 21
Ruh Halin : Masa 5 Uykum210sn0

Masa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 5   Masa 5 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 4:56 pm

RP Out: RPlerinizde fazla renk kullanmayınız! Noktadan sonra bir boşluk bırakınız! Türkçe imla kurallarına uyunuz! Artık bunları tekrar etmekten dilimde tüy bitti! Bir daha bunlara uymazsanız istediğiniz kadar uzun yazın, direk sileceğim RPleri. Benim de yapmam gereken RPler var, hep editleyemem ki! Lütfen arkadaşlar burası kaliteli bir RP sitesi...
Evangelina Osmond
Evangelina Osmond

Masa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 5   Masa 5 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 4:58 pm

Rp Out: Tamam özür dileriz.
L. A. Jolié D'oré
Üç Süpürge Sahibi
Üç Süpürge Sahibi
L. A. Jolié D'oré

Kadın Mesaj Sayısı : 35
Rp Sevgilin : J. Daniel O'Quinn
Yaşın [Rp'de] : 21
Ruh Halin : Masa 5 Uykum210sn0

Masa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 5   Masa 5 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 9:01 pm

RP Out: Tamam demenize rağmen Türkçe imla kurallarına uymadığınızdan dolayı Rp'lerinizi siliyorum. Başka türlü anlatamayacağım derdimi herhalde...

Masa 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Masa 6
» Masa 3
» Masa 2
» Masa 1
» Masa 2