Sihir Dünyası ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Dünyası ~

http://sihirdunyasi.turkforumpro.com

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~Sylvia Eloise Malfoy~

2 posters
YazarMesaj
Sylvia Eloise Malfoy
V. Sınıf Slytherin Öğrencisi
V. Sınıf Slytherin Öğrencisi
Sylvia Eloise Malfoy

Kadın Mesaj Sayısı : 17
Rp Sevgilin : Yok...
Yaşın [Rp'de] : 15
Ruh Halin : ~Sylvia Eloise Malfoy~ Konusk10qj7

~Sylvia Eloise Malfoy~ Empty
MesajKonu: ~Sylvia Eloise Malfoy~   ~Sylvia Eloise Malfoy~ Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 12:12 pm

Ad / Soyad : Sylvia Eloise Malfoy
Soy : Safkan
Kişisel Portre : Güzel ve şirin görüntüsünün altında karanlık taraflarını barındırmaktadır. Bir takım olayları gizlemekte oldukça başarılı olmasının sebebi de kişiliğinin aksine, iyi bir cadı görüntüsü sağlayan saf bir yüze sahip olmasıdır. Bütün herşeyin kendisinde de olmasını isteyen bu küçük kız yıllardır tek çocuk sahibi bir aile de yetişmesinin de etkisiyle bencil bir yapıya sahiptir. Kimseye güven duymadığı için, kendisine de güvenilmemesi gerekmektedir. Yetiştirilme tarzından ötürü nazik bir yapıya sahip gibi görünmesine karşın, karşısındaki bireylere her zaman nazik bir tavır sergilediği de görülmemiştir. Kolay sinirlenen bir yapısı vardır. Çabuk parlar. Sinirlendiğinde ise gözü dönmektedir. En yakınını bile satabilecek bir yapıya da sahiptir. Düşündüğü tek şey kendi çıkarlarıdır ki kendisine gelecek bir zararın herhangi birisine gitmesi için elinden geleni yapar. Pek sevilmeyen bir kişi olması da yalnızlığın pençesine sürüklemiştir onu aslında. Günün çoğunu evde geçiren bu kız sosyalleşme konusunda pek becerikli değildir. Özellikle iğneleyici lafları bu tezi doğrulamaktadır.
Fiziksel Portre : -
Özgeçmiş : Safkan bir aile olan Malfoy ailesinin mensubudur. Aile, büyücülük dünyasında nadir bulunan safkanlığı barındırmaktadır. Kendi içlerinde evlilik yaptıkları için başka soydan hiç bir kan karışmamıştır içlerine. Ailenin daima karanlık tarafa olan ilgisi gündeme gelsede bu tez delil yetersizliğinden kanıtlanamamıştır. Lakin bir çok cadı ve büyücü bu ailenin karanlık tarafla olan ilişkisini bilmekte ve ailenin işlerine karışmamaktadır. Bir çok koldan ayrılmış Malfoy ailesi genişçe bir yapıya sahiptir. Değişik bölgelerde, ülkelerde bile karşınıza bu aile çıkabilmektedir.
Basit Bir Rp Örneği:
İlerleyen vücuduna dur demek istemekteydi Theodoric, ama faydası yoktu bunu yapması lazımdı. Sonuçları ne olursa olsun bu görevini yerine getirmek zorundaydı. Sonunda küçük bir kızın nasıl kahrolacağını görmek olsa da bunu yapmalıydı. Genevieve in odasına doğru yürümekteydi. Ona bu haberi nasıl vereceğini de tasarlıyordu beyninde. Böyle bir durum nasıl anlatılırdı ki? Bunun cevabını bulamayacağını bilse de bir çıkar yol arıyordu. Her ne kadar öz torunu olmasa da Genevieve e karşı büyük bir sevgi beslemekteydi Theodoric. Onun üzülmesini istemiyordu. Elbette bunu saklayamazdı, eninde sonunda gerçekleri öğrenirdi o küçük kız. Giderek yaklaşan son yüreğine buruk bir acı hissettiriyordu. Genevieve ise odasında oyalanmaktaydı. Yine yalnız başına kocaman bir odada oyuncaklarıyla oynamaktaydı, küçük bir kızdan bekleneceği üzere. Yavaşça kapı aralandı ve Theodoric in silueti belirdi kapının eşiğinde. Yavaş ve sessiz adımlarla torununa yaklaşan büyükbaba zihninde, az sonra kullanacağı kelimelerini seçerken, Genevieve in oyuncaklarını bir köşeye bırakarak, onu yaşlılıktan zayıflayan kollarıyla yanına çekip oturttu. Küçük kız ise olanlardan habersiz büyükbabasının yanında oturup gözlerini ona dikerek, söyleyeceği şeyi merakla beklemekteydi. Büyükbaba zorlukla boğazını temizleyerek Genevieve e ''Evet küçük kız. Anladığın üzere seninle bir şeyler konuşmak üzere odana geldim. Bu konuşacağımız konu hergün konuştuklarımızdan biraz daha farklı olacak. Senin ne kadar zeki ve dayanıklı bir kız olduğunu biliyorum. Yaşıtlarına göre daha olgunsunda. Söyleyeceğimi de bu olgunlukta karşılaman gerektiğini düşünüyorum.''[color=lightgray] diyerek bir süre ara verdi konuşmasına. Küçük kız meraklı bakışlarla büyükbabasını süzmekteydi. Uzun bir sessizlikten sonra Genevieve '' Evet büyükbaba seni dinliyorum.'' diyerek büyükbabasına küçük bir uyarı da bulundu.Bunu farkeden Theodoric ise üzgün gözlerle torununa baktı ve ''Genevieve sana vereceğim haber pekte hoşuna gitmeyecek. Ama şunu unutma ben ve baban her zaman senin yanında olacağız.Evet küçük kız bu haberi bende az önce öğrendim ve yıkıldım. Bunu senden beklememek saçma olur ama ne olur o küçücük yüreğine söz geçirmeye çalış ve sakin ol...Annen yani Eudora az önce hayatını kaybetti.'' Küçük kız anlamamış bir şekilde büyükbabasına bakakalmıştı. Duydukları doğru olamazdı. Annesi biricik annesi ölmüş olamazdı. Onu bu hayatta terketmiş olamazdı. Büyükbabasına inanmayan gözlerle bakıp ''Sana inanmıyorum yalan söylüyorsun. O beni bırakmaz. Yalancı, git odamdan yalnız bırak beni'' son sözlerinde yemyeşil gözlerinden damlalar süzülmekteydi. Dünya da en çok güvendiği insan onu terketmişti. Büyükbabası ise hiçbirşey söylemeden küçük kıza sarılmış ve odasından yavaşça ayrılmıştı. Genevieve ise küçük yüreğinde açılmış derin yarasıyla ve gözlerinden sel olup akmakta olan gözyaşlarıyla birlikte kendisini yatağına atıp hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlamıştı.
Eragon James Black
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü , Müdür
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü , Müdür
Eragon James Black

Erkek Mesaj Sayısı : 337
Rp Sevgilin : Yoq
Yaşın [Rp'de] : 22
Ruh Halin : ~Sylvia Eloise Malfoy~ Yuzsuz10ai5

~Sylvia Eloise Malfoy~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Sylvia Eloise Malfoy~   ~Sylvia Eloise Malfoy~ Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 12:17 pm

Slytherin Binasına Seçilmiştir.

*Ama biraz daha dikkatli olmalısın renklerin uyumu kötü okumakta zorluk çekiyorum.
https://ridiculus.yetkin-forum.com

~Sylvia Eloise Malfoy~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~Sylvia Eloise Malfoy~
» ~Sylvia Eloise Malfoy~