Sihir Dünyası ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Dünyası ~

http://sihirdunyasi.turkforumpro.com

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Uyarı // Kurallar

YazarMesaj
L. A. Jolié D'oré
Üç Süpürge Sahibi
Üç Süpürge Sahibi
L. A. Jolié D'oré

Kadın Mesaj Sayısı : 35
Rp Sevgilin : J. Daniel O'Quinn
Yaşın [Rp'de] : 21
Ruh Halin : Uyarı // Kurallar Uykum210sn0

Uyarı // Kurallar Empty
MesajKonu: Uyarı // Kurallar   Uyarı // Kurallar Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 8:19 pm

Arkadaşlar artık masa açmanızı istemiyorum! Kafanıza göre masa açmayın lütfen. 2 masa daha açacağım ve daha fazla açan olursa silerim. Ve bir de RPler... Kaliteli RP yapın lütfen. Renklendirmeye dikkat edin. Italic ya da Bold kullanın. En az 3 satır olmalı. Konuşmalar ayrı renkte olsun. Uyumlu renkler kullanın. Önerim; konuşmaları renklendirin, anlatımlar beyaz veya renksiz olsun. Kurallara gelince; RPlerinize beni de katacaksınız. Kafadan bir garson uydurmayın. Garson yok; Angie var; mekanın sahibi var. Benim konuşmalarımı, hareketlerimi siz yazamazsınız. Giriş RP'nizi, oturuş RP'nizi, beni çağırma RP'nizi yapın. Beni bekleyin. Bu kadar basit... Ayrıca menüyü okuyun, ona göre çıkmadan parayı verme RP'nizi v.s. yaparsınız. RPlerinizi uzun tutmaya bakın lütfen. Kurallara uymayanlarınki direk silinecektir.

Uyarı // Kurallar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurallar
» ~Kurallar~