Sihir Dünyası ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Dünyası ~

http://sihirdunyasi.turkforumpro.com

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cam Kenarında Akşam Buluşması

2 posters
YazarMesaj
Sim Alis Thgen
Büyülü Hayvan Evi Sahibi
Büyülü Hayvan Evi Sahibi
Sim Alis Thgen

Kadın Mesaj Sayısı : 22
Rp Sevgilin : Ronald Black
Yaşın [Rp'de] : 19
Ruh Halin : Cam Kenarında Akşam Buluşması Suphel10ry7

Cam Kenarında Akşam Buluşması Empty
MesajKonu: Cam Kenarında Akşam Buluşması   Cam Kenarında Akşam Buluşması Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 8:48 pm

Sim dışarlarda dolaşırlen buraya gelmişti.Bir çay içmenin iyi geleceğini düşünüyordu.Çok yorgundu.Dükkandan içeri girdiğinde masaların fazla dolu olmadığını gördü.Cam kenarında bir masaya geçti ve oturdu.

''Bir çay alabirmiyim lütfen'' diye herhangi birine seslendi.Çok sessiz bir ortamdaydı ama kadın erkek karışık olan bir masadan sesler geliyordu.Sim kafasını biraz yana çevirdi ve baktı.Tanıdık tanımadık çok kişinin oturduğu bir masaydı.Arkasına yaslandı ve çayının gelmesini bekledi.Düşüncelere dalıp gitmişti.Konuşucak kimsesi yoktu çok yalnızdı.
Ronald Black
Uçuş Profesörü
Uçuş Profesörü
Ronald Black

Erkek Mesaj Sayısı : 54
Rp Sevgilin : Sim Alis Thgen
Yaşın [Rp'de] : 22 askerden de geldim :D
Ruh Halin : Cam Kenarında Akşam Buluşması Uzgun10fd4

MesajKonu: Geri: Cam Kenarında Akşam Buluşması   Cam Kenarında Akşam Buluşması Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 9:01 pm

Ronald ağır adımlarla Hogsmeade'de yürüyordu. Bir taraftanda dükkanlara bakıyordu. Madam Puddifoot'un Çayhanesi'nin önüne gelince " Bir Çay iyi gider " diye düşündü ve kapıyı hafifçe itip içeriye girdi. Etrafına bakındı. Fazla kimse yoktu. Cam kenarında Sim'i gördü. Bir çay alıp yanına gitti. Sandaleyi çekerek Sim'in yanına oturdu. " Selam nasılsın Sim ? " diye sordu ve çayından bir yudum aldı.
Sim Alis Thgen
Büyülü Hayvan Evi Sahibi
Büyülü Hayvan Evi Sahibi
Sim Alis Thgen

MesajKonu: Geri: Cam Kenarında Akşam Buluşması   Cam Kenarında Akşam Buluşması Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 10:51 pm

" Selam nasılsın Sim ? "

Sim Ronald'ın gelmesiyle oturduğu yerde toparlandı.Tam bu sırada çayıda gelmişti.Çayından bir yudum aldı ve Ronald' a döndü.

''İyiyim Ronald ya sen'' dedi.Sim Ronald gözüne çok değişik gelmişti.Yanına gelmesine çok şaşırmıştı.Karşı masaya gider diye düşünmüştü ondan Sime acayip gelmilşti galiba nedenini oda bilmiyordu.
Ronald Black
Uçuş Profesörü
Uçuş Profesörü
Ronald Black

MesajKonu: Geri: Cam Kenarında Akşam Buluşması   Cam Kenarında Akşam Buluşması Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 11:34 am

Ronald çayından bir yudum almıştı ki Sim ''İyiyim Ronald ya sen'' diye hem sorusuna cevap verdi hemde yeni bir soru sordu. Ronald masadaki şekerliğe takılmıştı. Eliyle biraz oynadı. Ronald yorgundu aslında ama uyumak istemiyordu. Zaten uyuyamıyordu da yatsa. Sim'e " İyiyim bende " diye cevap verdi. Biraz daha çay içti. Etrafına bakındı. Fazla kişi yoktu. İyiydi. Ronald fazla kalabalığı sevmezdi. Esnerken ağzını kapattı ve gerildi. Sonra Sim'e dönerek " Günün nasıl geçti neler yaptın analat bakalım " dedi.
Sim Alis Thgen
Büyülü Hayvan Evi Sahibi
Büyülü Hayvan Evi Sahibi
Sim Alis Thgen

MesajKonu: Geri: Cam Kenarında Akşam Buluşması   Cam Kenarında Akşam Buluşması Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 12:16 pm

Günün nasıl geçti neler yaptın analat bakalım "

Sim gülümsedi ve

''Hiç birşey yapmadım hep oturdum canım dükkanı bile açmak istemedi buraya gelene kadar evimde oturdum buraya geldiğimdede burada oturmaya başladım'' dedi.Sonra hafif bir kahkaha attı tabi şakasına normalde kahkaha atmaktan hiç hoşlanmazdı.

''Peki sen neler yaptın Ronald'' dedi.
Ronald Black
Uçuş Profesörü
Uçuş Profesörü
Ronald Black

MesajKonu: Geri: Cam Kenarında Akşam Buluşması   Cam Kenarında Akşam Buluşması Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 12:20 pm

Sim ''Hiç birşey yapmadım hep oturdum canım dükkanı bile açmak istemedi buraya gelene kadar evimde oturdum buraya geldiğimdede burada oturmaya başladım'' deyince Ronald hafifçe sırıttı. Sonra Sim Ronald'a soru yöneltti. ''Peki sen neler yaptın Ronald''. Roanld düşündü. " Bende uyudum birazda gezdim " diye cevap verdi. Geç kalkmıştı. Hogwarts'ta erken kalkcaktı. Şimdiden alışsa iyi olurdu ama Ronald uyumayı çok seviyordu. Sonra çayını kafasına dikti ve tek dikişte bitirdi.
Sim Alis Thgen
Büyülü Hayvan Evi Sahibi
Büyülü Hayvan Evi Sahibi
Sim Alis Thgen

MesajKonu: Geri: Cam Kenarında Akşam Buluşması   Cam Kenarında Akşam Buluşması Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 12:24 pm

Bende uyudum birazda gezdim "

''Evet bende onu eklmeyi unuttum'' dedi.Sim erken kalkardı ama erkende yatardı uyumayı çok severdi.Ama hogwartsa alıştırmıştı kendini oraya gittiği zaman..ama bir dakkika Sim oraya gitmiyicekti ki.Simin işi hogwarts dışıydı bunun için üzlüyordu.Ronalda imrenerek bakı.En sevdiği dersin öğretmeniydi.Simde uçuş profesörü olmak istiyordu ama olamamıştı.
Ronald Black
Uçuş Profesörü
Uçuş Profesörü
Ronald Black

MesajKonu: Geri: Cam Kenarında Akşam Buluşması   Cam Kenarında Akşam Buluşması Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 1:57 pm

Sim ''Evet bende onu eklmeyi unuttum'' dedi. Ronald gülümsedi. Çayı bitmişti. Garsondan bir çay da ah sitedi.Çayı gelince bir yudumda ondan aldı. Hogwarts'ın açılmasını biran önce istiyordu. Uçuş profesörüydü kendisi. Bir çok kişi bu dersi severdi. Sonra Sim'e döndü. " Ee Sim " diye sordu. Sim'e bakmaya devam etti.
Sim Alis Thgen
Büyülü Hayvan Evi Sahibi
Büyülü Hayvan Evi Sahibi
Sim Alis Thgen

MesajKonu: Geri: Cam Kenarında Akşam Buluşması   Cam Kenarında Akşam Buluşması Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 2:02 pm

" Ee Sim "

Sİm güldü ve

''Ne ee diye sordu''? Sonra çayından bir yudum daha aldı.Ve Ronald'a baktı.Karşısında oturuyordu.Yavaşça başını çevirdi.Etrafa bakındı.Aklı hep yan masadaydı ne konuştuklarını merak ediyordu.Yavaşça kafasını çevirdi ve Hannibala baktı.Kızlarla çok iyi anlaşıyordu biraz bozuldu.

Cam Kenarında Akşam Buluşması
1 sayfadaki 1 sayfası