Sihir Dünyası ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Dünyası ~

http://sihirdunyasi.turkforumpro.com

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rachel Bilson

2 posters
YazarMesaj
Rachel Bilson
III. Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
III. Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
Rachel Bilson

Kadın Mesaj Sayısı : 3
Rp Sevgilin : ..!WâNTéD!..
Yaşın [Rp'de] : 11

Rachel Bilson Empty
MesajKonu: Rachel Bilson   Rachel Bilson Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 1:11 pm

Ad: Rachel
Soyad: Bilson
Bina: Ravenclaw
Kaçıncı Sınıf Olmak İstiyorsun : 4
Rp:

Rachel bir insanı gördüğüne bu kadar sevinemezdi. Uzun süre olmuştu ve ikisini de görememişti.
Dean'la fazla konuşamamıştı dün gece. Ama aklına takılan bir sürü soru onu meşgul etmekteydi.
Scarl belki söylemek istemiyordu ama Rach ısrar ederek mutlaka öğrenmeliydi. Ama önce biraz
özlemini gidermek için konuşmak iyi gelirdi.

[i]" Ne yapayım sıkıntıdan patladım. Sana da ulaşamadım zaten... Sen iyi görünmüyorsun? "

Scarl pek iyi görünmüyordu. Yüzünün beti benzi atmış gibiydi. Dünkü olanları mutlaka öğrenmesi

gerekiyordu yoksa patlayabilirdi.

" Dün... James'le ne konuşuyordunuz? Bu arada o benim okuldan çok iyi bir arkadaşımdı. Senin

kadar yakın bana. "

Artık gelecek cevabı bekliyordu ve Scarl'ın elini tutuyordu. Elleri soğuktu hemde böyle bir havada...

Bunun tek sebebi buydu galiba. Dünkü gördükleri. Acaba aralarında bir şey mi vardı? Bir an
aklından bu düşünce geçti Rachel'in ama daha sonra bir düşünce bu fikri bozdu. Scarl bir Ölüm
Yiyen'di. Ama James Z.A.Y'dı ve asla bir Ölüm Yiyen'le konuşma yanlısı olmazdı.

" Şey.. Sana olanları en baştan anlatıyım en iyisi.. Buraya ilk geldiğim gün göle gitmiştim.. Orada
Dean ile karşılaştık.. Sohbet falan derken bana bakanlığı gezdirmek istedi.. Birlikte bakanlığa gittik..
Tabi ben seherbaz olduğunu öğrenmiştim.. Odama girdik işte.. Konuşmaya başlayalı yarım saat
olmadı ben ona ölüm yiyen olduğumu söyledim.. Hiç bir şey söylemeden çekip gitti.. Benden
hoşlanmış gibi görünüyordu aynı şey benim içinde geçerli tabi.. Nerdeyse bütün gece onu aradım,
onu sevdiğimi söylemek için.. Tam umudumu kesmiştim ki onu gene göl kenarında buldum..
Yorgun görünüyordu.. Bana güvenmesini sağlamak için elimdeki asasıyı eline verdim.. "

Scarl'ın söyledikleri ona çok cazip geliyordu aslında... Bu konuşmaya kadar iyi gibi görünüyordu.
Demek seviyorlardı birbirlerini... Bundan daha güzel ne olabilirdi ki? Karşılıklı bir aşk yaşıyorlardı işte..
Sorun yok gibiydi.. Scarl Rachel'in susmasına karşılık tekrar konuşmaya başlamıştı...

" Hiç beklemediğim bir anda beni sevdiğini söyledi ve ona verdiğim asayı bana geri uzattı.. Benden
ne istedi biliyor musun?.. Onu öldürmemi istedi.. Böylesinin onun için en iyisi olacağını ve eğer bir
ölüm yiyen tarafından öldürelecekse o kişinin benim olmamı istediğini söyledi.. Ben tabi kendimden
çıktım.. Ağlamaya başladım orada.. Daha sonra bana diğer ölüm yiyenlerden farklı olduğumu söyledi..
Ne diyeceğimi bilemedim, sadece zamana ihtiyacım olduğunu belirttim.. Daha sonrada sen geldin işte..
Ne yapacağımı bilmiyorum Rachel.. Ona karşı hissettiğim şeyler her geçen saniye daha da büyüyor..
Galiba ben Dean'e gerçekten aşık oldum.. "

Rachel olanları sessiz kalıp dinlemeyi tercih etmişti. Bu onun için çok önemli bir şeydi. İki kankisi aşık
olmuşlardı. 3 kişi bir grup bile olabilirlerdi. Aklından bu güzel hayaller geçerken gittikçe kötüleşen
hikayeyi dinledi. Daha sonra tekrar güzel şeyler duymuştu. Demek karşılıklıydı... Bu çok iyi olmuştu.
Tek sorun taraflar gibi görünüyordu. Ama aşkın gücünün önüne hiç bir engel geçemezdi. Eğer gerçek
bir aşk doğuyorsa onlar için engel görünen her şey aslında hiç bir şey olurdu. Gülerek Scarl'ın elini
daha da sıktı Rach.

" Canım bak. Eğer gerçek bir aşksa ve siz buna inandıysanız ; ne taraf, nede başka bir şey size

engel olamaz. Yani biliyorum benim yaşadığım aşklarda pek iç açıcı değil. Ben her zaman bilinçliydim
ama onlar değildi. Annem hep böyle söylerdi. Aslına bakarsan kalbinin sesini dinleyerek hareket etmen
sana en doğru yolu gösterir. Ölüm Yiyenler'in gerçek yüzünü işte o zaman görebilirsin... "

Rachel bunları içtenlikle söylüyordu Scarl'e. Onun anladığını biliyordu. Scarl'da, oda her zaman
birbirlerinin fikirlerine anlayarak bakmışlardı. Bu sefer ki belki en içten gelen düşünceleriydi Rachel'in.
Bir ilişkinin başlamasını ilk kez bu kadar yürekten istiyordu.
http://sanal-sihir-dunyasi.turkforumpro.net/index.htm
Eragon James Black
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü , Müdür
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü , Müdür
Eragon James Black

Erkek Mesaj Sayısı : 337
Rp Sevgilin : Yoq
Yaşın [Rp'de] : 22
Ruh Halin : Rachel Bilson Yuzsuz10ai5

Rachel Bilson Empty
MesajKonu: Geri: Rachel Bilson   Rachel Bilson Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 1:36 pm

4. Sınıf Alımları Bittiği İçin 3.Sınıf Yapıyorum ^^
https://ridiculus.yetkin-forum.com

Rachel Bilson
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rachel Bilson
» -Avril Rachel Lavigne-